Counter-Strike: GO pridėjo „Halo“ papildinį

CS:GO naujienos


Counter-Strike: GO pridėjo „Halo“ papildinį

Pagrindinė „Halo“ serija pagaliau pasirodys „Steam“ išleidus „Halo: Reach“ gruodžio 3 d. Kaip kampanijos, skirtos ją reklamuoti, dalis „Halo“ garsų ir lipdukų buvo įtraukta į „Counter-Strike: GO“.

„Halo Stickers“ kapsulę dabar galima nusipirkti žaidimų parduotuvėje. Lipdukuose pavaizduoti keli ikoniškiausi „Halo“ vaizdai, įskaitant „Master Chief“ šalmą, „Noble Team“ logotipą ir JT ST „Spartan“ logotipą.

Be to, visi, perkantys „The Master Chief Collection“, „Steam“, gaus „specialų muzikos rinkinį“, kai „pakankamai“ praleis laiko žaisdami žaidimą. Muzikos takelius sudaro „Halo“ ikoninė teminė muzika ir susmulkinta gitara, kuri skambės CS: GO rungtynių pabaigoje.

„Halo: Reach“ ateina į kompiuterį „Steam“ (ir „Xbox One“) gruodžio 3 d. Tai yra pirmasis „The Master Chief Collection“ žaidimas, leidžiantis nusileisti „Steam“ su likusiais pavadinimais – „Halo: Combat Evolved“, „Halo 2“, „Halo 3“, „Halo 3: ODST“ ir „Halo 4“ – ateityje išleis chronologine tvarka. Žaidėjai gali nusipirkti kiekvieną dalį atskirai arba pasiimti į paketą.

„Halo“ turinys šią savaitę pasiekiamas CS: GO kaip naujausio žaidimo atnaujinimo dalis. Šis papildymas taip pat pagerina žaidimo našumą ir išsprendžia daug problemų, susijusių su „Cache“ ir „Studio“ žemėlapiais.

Autorius:
Hata.lt

Apie Hata.lt:

Jei nori sužinoti, kas vyksta CS:GO žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. Hata.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją Hata.lt svetainėje ir sužinok naujausias Counter-Strike: Global Offensive žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti CS:GO žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis.


Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *