CS: GO dabar gali žaisti nemokamai

CS:GO naujienos


CS: GO dabar gali žaisti nemokamai

Didžiulė „Fortnite“ ir visų „battle royale“ žaidimų sėkmė paskatino kai kuriuos didžiausius kūrėjus rinkoje pasiūlyti savo produktą. „Call of Duty“: „Black Ops 4“ pristatė „Blackout“, o „Battlefield V“ kitų metų pradžioje gaus „Firestorm“. Kitas, „Valve“ eilė, kaip „Counter-Strike: Global Offensive“ – vis dar nepaprastai populiarus žaidimas, įprastai tarp trijų populeriausių „Steam“ žaidimų, pristato tai, kas vadinama „Danger Zone“.

Šis žingsnis sutampa su tuo, kad GO tampa nemokamu žaidimu. „Danger Zone“ yra prieinama visiems žaidėjams ir apibūdinama kaip greito žaidimo „battle royale“ režimas, paremtas CS:GO taktiniu žaidimu, kai žaidėjai naudoja savo sumanumą, įgūdžius ir išteklius kovai iki finišo.

Kaip galbūt galima tikėtis, remiantis pristatymo GO sistema, maksimalus žaidėjų skaičius yra daug mažesnis nei 100, ne taip kaip konkuruojančiuose žaidimuose. „Danger Zone“ varžybose gali dalyvauti arba 18 žaidėjų (kai patenka į dviejų ar trijų būrių komandą), arba 16 (kai žaidėjai susirenka į eilę). Veiksmas vykdomas remiantis pagrindine kovos royale prielaida, kai žaidėjai patenka į žemėlapį, vadinamą „Blacksite“, ir kovoja, kad liktų paskutinis. Remiantis „Valve“ vertinimu, rungtynės truks maždaug 10 minučių.

Žaidėjai uždirba grynųjų pinigų per rungtynes ​​vykdydami sutartis, daužydami atvirus seifus ir nešdami įkaitus į gelbėjimo zoną. Tada šie pinigai bus naudojami įrangai įsigyti (pristatoma per droną), kurią galėsite panaudoti norėdami geriau išgyventi. Taip pat turite prieigą prie planšetinio kompiuterio, kurį galite atnaujinti, kad suteiktumėte įvairių pranašumų, pvz., Stebėtumėte priešo pristatymus, priešo vietas ar peržiūrėtumėte, kur pavojinga zona bus vėliau uždaryta.

„Danger Zone“ naudoja tuos pačius „GO“ ginklus ir įrankius, o „Valve“ sako, kad jie „turi tą patį elgesį ir žalą. Bet kadangi žaidėjų sveikata gali pakilti iki 120, galite pastebėti, kad tai, kas būtų buvę mirtina kituose režimuose, nepasitaiko „Danger Zone“.

Dabar galite nemokamai atsisiųsti „GO“ naudodamiesi „Steam“ ir prisijungti. Esami žaidimo savininkai buvo patobulinti į „Prime Status“ dabar, kai žaidimas yra laisvai žaidžiamas, o naujokai gali atnaujinti kainą už 15 JAV dolerių. Tie, kurie turi „Prime Status“, turi teisę į nemokamą ginklo apvalkalą, „Souvenir MP5-SD | Laboratorinės žiurkės, ribotą laiką. Norėdami jį gauti, pirmiausia turėsite uždirbti 250 XP „Danger Zone“. XP kaupiasi žudant priešus, įgyvendinant tikslus ir išgyvenant.

Autorius:
Hata.lt

Apie Hata.lt:

Jei nori sužinoti, kas vyksta CS:GO žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. Hata.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją Hata.lt svetainėje ir sužinok naujausias Counter-Strike: Global Offensive žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti CS:GO žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis.


Taip pat skaitykite...

1 Response

  1. Nenoriu sakyti parašė:

    PAGALIAU!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *