Counter-Strike bendrakūrėjas areštuotas

CS:GO naujienos


Counter-Strike bendrakūrėjas areštuotas

Jess Cliffe’as, labai populiaraus „Valve“ „Counter-Strike“ kūrėjas, buvo areštuotas. Sietlo policija areštavo 36 metų „Cliffe“ dėl įtarimo vaiko seksualiniu išnaudojimu.

„Cliffe“ „Valve“ įdarbino nuo 2003 m. „Valve“ atstovas spaudai sakė „Kotaku“, kad „Cliffe“ veikla buvo sustabdyta. „Mes vis dar aiškinamės detales, kas iš tikrųjų nutiko“, – teigė „Valve“. „Ataskaitos rodo, kad jis buvo areštuotas už nusikaltimą. Dėl to mes sustabdėme jo darbą, kol sužinome daugiau.“

Iš Kotaku gauto arešto įrašo matyti, kad Cliffe buvo areštuotas ketvirtadienį 1:17 val. PT. Kaip praneša Sietlo naujienų svetainė KIRO 7, Cliffe šiuo metu nėra apkaltintas nė vienu nusikaltimu.

Kitas „Counter-Strike“ kūrėjas buvo Minhas Le. Jie sukūrė „Counter-Strike“ 1999 m. Ir tai tapo vienu populiariausių žaidimų pasaulyje. Naujausia žaidimo versija „Counter-Strike: Global Offensive“ yra vienas populiariausių „Steam“ žaidimų. Remiantis viešais „Valve“ duomenimis, šiandien joje buvo daugiau nei 637 000 žaidėjų.

Galbūt nežinote Cliffe’o pagal vardą, tačiau galbūt nesate susipažinęs su jo balsu. Jis ištarė labai garsią balso eilutę „Counter-Terrorists Win!“ originaliame „Counter-Strike“. Remiantis „KIRO 7“, „Cliffe“ taip pat dirbo „Half-Life 2“, „Team Fortress 2“, „Left 4 Dead 2“ ir „Portal 2“.

Anot ESPN, Vašingtono valstijos įstatymų leidėjas sako, kad seksualinis vaikų išnaudojimas gali apimti nepilnamečio seksualinio išnaudojimo komercinius elementus arba „nepilnamečių, turinčių seksualinio turinio, vaizdavimą“, pavyzdžiui, vaikų pornografijos vaizdų kūrimą, platinimą ar laikymą.

Pranešama, kad Cliffe byla bus nagrinėjama penktadienio popietę. ESPN duomenimis, Cliffe buvo areštuotas Sietle 2013 m. dėl šių kaltinimų, tačiau vėliau ši byla buvo atmesta.

Autorius:
Hata.lt

Apie Hata.lt:

Jei nori sužinoti, kas vyksta CS:GO žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. Hata.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją Hata.lt svetainėje ir sužinok naujausias Counter-Strike: Global Offensive žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti CS:GO žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis.


Taip pat skaitykite...

1 Response

  1. MindErik parašė:

    Oho… Va tau ir autoritetai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *